חיפוש מתקדם
we found 0 results
Your search results

למה ברלין

מחירים נמוכים

מחירי הנדל”ן בברלין עדיין נמוכים בצורה משמעותית ובשיעור של עשרות אחוזים לעומת ערים מרכזיות אחרות בגרמניה דוגמת מינכן, פרנקפורט והמבורג, וכל שכן בהשוואה לבירות אירופאיות אחרות דוגמת לונדון ופריז, שבהן מחירי הנדל"ן גבוהים במאות אחוזים. מומחי נדל”ן מעריכים כי מחירי הנדל”ן בברלין יעלו בצורה משמעותית בשנים הקרובות, בשל הפיכתה של ברלין לבירה האירופאית המושקעת ביותר והביקושים הגוברים לנדל"ן בעיר.

פוטנציאל עליית ערך

ממשלת גרמניה פועלת להפיכתה של ברלין לבירתה של אירופה. ההשקעות הממשלתיות בפיתוח פרויקטים ציבוריים ותשתיות גבוהים מבכל עיר אירופאית אחרת. לאחרונה הוחל בבנייתו של שדה תעופה אולטרה מודרני בעיר, ותכניות הפיתוח של העיר מתקדמות בקצב מהיר, כאשר שכונות שבעבר נחשבו מתפתחות – תופסות תאוצה.  גידול בדרישה לשטחי מגורים ואי הדבקת הקצב באמצעות בנייה חדשה, יביאו לעליות מחירים עתידיות. כבר כיום קיים צפי למחסור של כ-50,000 יחידות דיור חדשות בשנת 2018.

ניהול איכותי

מערכת החקיקה הגרמנית הנוגעת לתחום הנדל"ן יצרה לא רק סביבה בטוחה לרוכשי הנדל"ן בשלב הרכישה, אלא מטפלת גם בנושא ניהול הנכס, באמצעות חברת ניהול מקצועית הדואגת לכל הנדרש בניהול השטחים הציבוריים, ובמידה ותרצה בכך – גם בדירה הספציפית שלך. כיום כל בניין בגרמניה מנוהל על ידי חברה מקצועית הפועלת תחת מערכת חוקים ייעודית לתחום הנדל"ן למגורים, ומעניקה למשקיע הזר, כמו גם למשקיע הגרמני, סביבת השקעה בטוחה.

מימון נדיב

גם המערכת הבנקאית בגרמניה נותנת אמון רב בשוק הנדל"ן הגרמני. כיום יכול המשקיע הישראלי לקבל מימון לרכישת נדל"ן בגרמניה כנגד שיעבוד הנכס הנרכש. תהליך המימון נעשה בדרך כלל באמצעות ברוקר משכנתאות אשר מטפל בהגשת הבקשה עם המסמכים הנדרשים ומלווה את הרוכש עד להעברת כספי המימון לידי המוכר. כיום מקובל לקבל מימון לרכישת דירות בשיעור של כ-50% ממחיר הנכס וברכישת בניינים אף למעלה מזה.

כלכלה יציבה

גרמניה מהווה כיום ובכל השנים האחרונות את הכלכלה החזקה באירופה, כמו גם כר השקעות פורה למשקיעים מכל רחבי העולם. התעשייה המתקדמת, שווקי היצוא הרבים וכוח האדם האיכותי והמקצועי, מעמידים את גרמניה ואת ברלין ומינכן בפרט בראש טבלת הערים המועדפות על ידי המשקיעים בתחום הנדל"ן. קצב ההתפתחות המהיר של העיר ברלין וההגירה החיובית אליה, יחד עם ההשקעות הגדולות של הממשלה הפדרלית בבירת אירופה, רק משפרות את אטרקטיביות העיר למשקיעים ומחזקות את מעמדה כ"גן העדן למשקיעי נדל"ן".

Compare Listings