נכסים להשקעה

נכסים להשקעה בברלין, אפשרויות ההשקעה:

ברלין משמשת כאבן שואבת למשקיעים מכל רחבי העולם. אחת הסיבות לכך הנה מגוון אפשרויות ההשקעה בעיר שכוללות בין השאר:

דירות להשקעה

דירות להשקעה בברלין

בימים אלו אנו משווקים כ-20 פרויקטים מובחרים של דירות להשקעה, כולן בשכונות מרכזיות ומבוקשות ברחבי העיר.  עבור כל פרויקט מוצג מידע מפורט הנוגע לאזור בו ממוקם הנכס, הבניין על דירותיו, מחירים — והכל כמובן בליווי תמונות עדכניות.
לרשימת הדירות >

 

דירות ריקות

דירות להשקעה בברליןבנוסף לדירות להשקעה אנו מציעים בקטגוריה זו דירות ריקות במבחר שכונות בעיר, המיועדות לשימוש עצמי או להשקעה כנכס מניב במבחר מסלולי השקעה רלוונטיים. כיום כשאופציית ההשכרה הקצרה נחסמה על פי החוק ניתן להשכיר דירות מרוהטות לתקופות קצובות .
לרשימת הדירות הריקות >

 

 

בניינים להשקעה NRW

Kaiserdamm 95-Rognitzstraße 10 , 14057 Berlin - Charlottenburg==============6000000_page10_image1

הביקושים הגבוהים, והתחרות העזה  בתחום הנכסים המניבים, מייצרים מגמה בה חלון ההזדמנויות הולך ומצטמצם .אנו שמנו לעצמנו מטרה לאתר נכסים אשר עונים גם על הביקושים של המשקיעים שעבורם קריטריון «התשואה השוטפת» – תשואה שנתית גבוהה, הוא הגורם המשמעותי עליו מתבססת העסקה ומהווה בכך נישה נוספת בתחום הנדל»ן המניב . את המענה לכך אנו נותנים בפעילותנו ברכישה ובניהול בנינים עבור לקוחותינו באיזור נורד ריין וסטפאליה שהינה הלב התעשייתי והמסחרי של מערב גרמניה. לרשימת הבניינים >

נכסים מסחריים

Lichtenbergרבים מלקוחותינו נוטים כיום להשקיע בתחום הנכסים המסחריים. בימים אלו אנו מרחיבים את פעילותנו גם לתחום זה. בקטגוריה זו תמצאו הזדמנויות במשרדים, במתחמים לוגיסטיים, מרכזי קניות  וחנויות.

לרשימת הנכסים >

[display-pages id=»920″ image_size=»thumbnail» include_excerpt=»true» wrapper=»div» read_more=»true» posts_per_page=»100″ column_count=»1″]

Comments are closed.

Добрый день!
ksenia2
Меня зовут Ксения Крыжановская
и я представляю интересы российских клиентов.
Для начала я буду рада предложить в подарок наш гид
по рынку недвижимости в Берлине.
Заполнить форму:

*обязательный