Moabit

פינת חמד מרוהטת להשכרה בברלין בשכונת Moabit 

דירת סטודיו בעיצוב אורבני במרכז ברלין

בקומה הראשונה הפונה לחצר הפנימית השקטה של הבניין, לופט מרווח בגודל של 54 מ"ר, מרוהט מא' עד ת' וכולל מערכת ישיבה בסלון עם ספה הנפתחת למיטה זוגית, פינת שינה עם מיטה זוגית גדולה ומזרון מפנק, פינת ישיבה, פינת עבודה, ארון בגדים גדול, ושידות בגדלים שונים. המטבח המאובזר כולל בין השאר מקרר חדש, תנור כיריים, מכונת כביסה, כלי בישול רבים וכלי אוכל לשישה אנשים. כמו כן- הדירה מאובזרת בכלי מיטה, כלי רחצה, גופי תאורה, שטיחים, תמונות נוי ופינוקים נוספים. כל הפריטים נבחרו בקפידה ע"י מעצבת הפנים שלנו ומעניקים לדירה אופי צעיר וברלינאי . הדירה  מלאת אור הודות לחלונות גדולים הממוקמים בסלון ובמטבח אשר פונים לחצר פנימית מרווחת.

הדירה בנויה בצורת ח' ומושלמת למגורי יחיד או זוג. לא מתאימה לשותפים.

הדירה מתפנה להשכרה מחודשת במרץ 2021

שכ"ד הכולל הוצאות עומד על 904  אירו

פיקדון 1938 יורו

חוזה לשנה

הדירה ממוקמת באגף הלופטים המשופץ של בניין אלטבאו מטופח, הכולל אגף חזיתי ושני אגפי צד. לבניין 2 חצרות פנימיות מרווחות עם עמדות לקשירת אופניים ובמרתף הבניין ישנם תאי אחסון רבים לרווחת הדיירים. אגף הלופטים ממוקם בחלק האחורי והשקט של הבניין, הוא בן 2 קומות ויש בו 4 דירות סה"כ, שכולן פונות לגינת הפרחים המטופחת. בקרבת המקום ניתן למצוא מוסדות לימוד שונים, כגון האוניברסיטה הטכנית של ברלין, והמכללה הטכנולוגית למדעים, מה שמושך סטודנטים רבים לאזור.

התחבורה באזור נוחה מאוד וכוללת  מגוון רחב של קווי אוטובוס, תחנת רכבת של Ring Bahn וקו רכבת תחתית של U9

בסמיכות לרחוב נמצא רחוב Turmstrasse השופע חנויות ומסעדות מכל הסוגים.

שכונת Moabit ממוקמת בצפון ה- Mitte וצמודה לרובע ה- Tiergarten המפורסם. בשנת 2001 שויכה Moabit באופן רשמי-מוניציפאלי ל-Mitte. גבולותיה של Moabit מוגדרים ע"י שלושה נתיבי מים מרכזיים: נהר ה-Spree, תעלת Westhafen ותעלת ברלין .Spandau עליית המחירים ברובע ה-Mitte בשנים האחרונות הביאה להגירת תושבים משמעותית לאזור Moabit . פיתוח רובע הממשלה והעברת משרדים ממשלתיים לאזור, מאיץ גם הוא את התפתחות השכונה וכולל בנייה חדשה כמו פרויקט היוקרה 'אירופה-סיטי'. גם הקרבה לשכונת Charlottenburg מהווה יתרון משמעותי ותורמת לפיתוח האזור ולעליית מחירי הנדל"ן. מדובר באזור מרכזי, מבוקש ומתפתח. בשכונה נמצאים מוסדות לימוד כמו האוניברסיטה הטכנית של ברלין, המכללה הטכנולוגית למדעים, האוניברסיטה לאומנויות ועוד. באזור גם פארקים כגון ה- Tiergarten המפורסם ופארקFritz-Schloß . סמוך לאזור המגורים ניתן למצוא את מרכזי הקניות הגדולים Edeka Center ו- Friedrichstraße ואת תחנת הרכבת המרכזית מהגדולות באירופה Hauptbahnhof.

אצלנו תוכלו לבחור נכסים באזורים שונים, המתאימים לכל אופי משקיע ולכל תקציב.

[one_half][contact-form-7 id="1736"][/one_half][one_half_last]

  • Sweet Home אינה הבעלים של הנכסים ולעולם אינה מוכרת נכסים אשר בבעלותה. זאת, בשונה מנכסים הנקנים דרך חברות שיווק אשר הנן גם הבעלים של הנכס, ולפיכך בעלות עניין פרטי במכירה וברווחים המקסימליים הנגזרים ממנה.
  • אצלנו תקבלו את שירותי ניהול הנכס מחברת ניהול מקצועית ומנוסה ביותר
  • Sweet Home אינה אוחזת בחברת ניהול בבעלותה ובהתאם לכך, גם אינה מפיקה רווחים משניים הנובעים מגביית דמי ניהול הנכס. יחד עם זאת, אנו מעניקים שירות לקוחות בעברית וללא כל תשלום.
  • אנו מציעים לכם נכסים אטרקטיביים עם תשואות נאות החל מהיום הראשון, לכן אין לנו צורך בהצעות כמו "תשואה מובטחת לשלוש שנים!". אגב, האם שאלתם מדוע יש בכלל צורך בהבטחת תשואה? או.. מה קורה בשנה הרביעית?
  • אצלנו הנכסים נרשמים על שמכם בטאבו עם תום הרכישה. אינכם קונים מניות בחברה וירטואלית ללא התחייבות למועד הרישום.

[/one_half_last]

Comments are closed.