מסבאה בקומת קרקע בשכונת Friedenau

מסבאה בנכס קומת קרקע להשקעה בברלין בשכונת Friedenau

מסבאה בקומת קרקע של בניין מרהיב ,מתפרשת על שטח של 101 מ"ר . לתמונות ותמצית עסקית:


אחת מ-6 השכונות המרכיבות את רובע טמפלהוף-שנברג בברלין.
שונברג, ביחד עם השכונה הקטנה פרידנאו, היוותה רובע עצמאי עד ל-1 בינואר 2001. בתאריך זה אוחד רובע שונברג עם רובע טמפלהוף במסגרת רפורמת השכונות של ברלין.

שונברג היא שכונה מיושבת ואמידה יחסית, שאין בה הרבה אתרי תיירות מסורתיים, אך נחשבת למרכז קניות חשוב. אזור נולֶנדוֹרף-פּלאץ (Nollendorfplatz) שימש מרכז ללהט"בים מאז ימי רפובליקת ויימאר בשנות ה-20 וה-30 של המאה ה-20. הצייר אוטו דיקס השתמש במבקרים במועדון הלילה המקומי 'אלדורדו' כמודלים לציוריו. הסופר כריסטופר אישרווד, שהתגורר בשכונה, ביסס על החיים בה את ספרו 'פרידה מברלין', והאזור שימש גם השראה למחזמר קברט.

באזורי המגורים האוכלוסייה משתנה ומגוונת. ברובע Friedenau למשל, שהוא הרובע הבווארייני, איכות החיים שקטה יחסית והאוכלוסייה אמידה.

אזור Nollendorfplatz הוא האזור המרכזי של חיי הלילה ובו מגוון רחב של פאבים ואזורי בילוי רבים. בשונברג ישנם בניינים ישנים רבים שעוברים שיפוץ והרחובות נעימים למראה. כמחצית מהבתים נראים מודרניים מאוד ולמרות היקף הבניינים, האזור עדיין מציע פארקים ירוקים שמתמזגים בצורה הרמונית בין הרובעים השונים. פארקים כמו Rudolph Wilde ו- Heinrich Lassen הם רק חלק קטן מהפארקים הרבים באזור.

בשונברג ישנם כ-8,500 בתי עסק שונים והיא מאוד אטרקטיבית בקרב אוכלוסייה צעירה ובורגנית.בניין פינתי יפה והיסטורי, בסגנון אלטבאו, משופץ ושמור, בן 3 קומות וקומת גג, שחזיתו פונה לרחוב הראשי.

לבניין מס' כניסות. חדר המדרגות מטופח ושמור וכולל פיתוחי שיש ועץ בגווני ירוק המשולבים לאורך חלל הכניסה, המדרגות והמעקה. התקרה גבוהה ומעוטרת באלמנטים מרוח התקופה.

דלתות הדירות מעוטרות אף הן בפיתוחי עץ, רצפות הרצפה מאוירות וכל זאת מקנה לבניין אווירת וינטאג' ייחודית.

חזית הבניין אף היא מטופחת ובה פיתוחי אבן וציורי קיר המקנים לבניין את אופיו. החצר הפנימית מטופחת, נעימה ושלווה.


berlin
בניינים, דירות בברלין

לחצו למפה מפורטת ומוגדלת

העסק-

בקומת הקרקע של הבניין המרהיב הזה נמצאת מסבאה אותנטית שמתפרשת על שטח של 101 מ"ר בשם: Günter Liefke .

המסבאה מגישה בירות ומשקאות חריפים לתושבי השכונה ושומרת על מסורת אירוח רבת שנים. בארבעה חדרים שאוחדו לאחד יש בר קטן ומקסים, מטבח לא גדול המשמש להכנת נשנושים המוגשים לצד הבירות בסוף יום עבודה ארוך.

מחיר-

מחיר המסבאה הינו 199,000 אירו ובשכ"ד חודשי של 1,212 אירו התשואה עומדת על 7.31%.


["post-content id="13355]

Comments are closed.