דירת סטודיו קסומהMOABIT

בקומה הראשונה באגף העורפי והשקט של בניין אלטבאו נאה ומטופח, ממוקמת דירה סטודיו בגודל של 37.85 מ"ר, מרוצפת ברצפת פרקט ומרוהטת מא' עד ת' וכוללת בין היתר מערכת ישיבה בסלון, שולחן אוכל לשניים, מיטה זוגית עם מזרון איכותי, ארון בגדים גדול, שידות לילה ושולחן כתיבה.  כמו כן- הדירה מאובזרת בכלי מיטה, מצעים, כלי אוכל, כלי בישול וכלי רחצה. כל הפריטים נבחרו בקפידה ע"י מעצבת הפנים שלנו, ומעניקים לדירה אווירה צעירה ונעימה.  הסטודיו החמים הזה מלא אור תודות לחלונות הגדולים הממוקמים בסלון ובמטבח ומתאימה באופן מושלם לסטודנטים.

הדירה מתפנה להשכרה בנובמבר 2020

שכ"ד "חם" הכולל הוצאות נלוות עומד על 640 יורו

שני בנייני אלטבאו בני 4 קומות כ"א, שמורים ומתוחזקים היטב,  הכוללים שתי חצרות פנימיות ואגף לופטים משופץ מאחור. לטובת הדיירים מערכת אינטרקום חדישה, מתקנים לקשירת אופניים ותאי איחסון נפרדים בקומת המרתף.

תחנת הרכבת של Beussel על הרינג (Ring S-Bahn) נמצאת במרחק 5 דקות הליכה. כמו כן במרחק זהה לכיוון השני נמצא רחוב Turmstrasse ההומה חנויות מכל הסוגים, סופרמרקטים, סניפי בנק, מסעדות ובתי-קפה.  ברחוב עצמו פועלת מערכת  ענפה של אוטובוסים. בנוסף, קו הרכבת התחתית של U6 עובר בקרבה.

בקרבת מקום ניתן למצוא את האוניברסיטה הטכנית של ברלין, המכללה הטכנולוגית למדעים ועוד, מה שמושך סטודנטים רבים לאזור.

אצלנו תוכלו לבחור נכסים באזורים שונים, המתאימים לכל אופי משקיע ולכל תקציב.

[one_half][contact-form-7 id="1736"][/one_half][one_half_last]

  • Sweet Home אינה הבעלים של הנכסים ולעולם אינה מוכרת נכסים אשר בבעלותה. זאת, בשונה מנכסים הנקנים דרך חברות שיווק אשר הנן גם הבעלים של הנכס, ולפיכך בעלות עניין פרטי במכירה וברווחים המקסימליים הנגזרים ממנה.
  • אצלנו תקבלו את שירותי ניהול הנכס מחברת ניהול מקצועית ומנוסה ביותר
  • Sweet Home אינה אוחזת בחברת ניהול בבעלותה ובהתאם לכך, גם אינה מפיקה רווחים משניים הנובעים מגביית דמי ניהול הנכס. יחד עם זאת, אנו מעניקים שירות לקוחות בעברית וללא כל תשלום.
  • אנו מציעים לכם נכסים אטרקטיביים עם תשואות נאות החל מהיום הראשון, לכן אין לנו צורך בהצעות כמו "תשואה מובטחת לשלוש שנים!". אגב, האם שאלתם מדוע יש בכלל צורך בהבטחת תשואה? או.. מה קורה בשנה הרביעית?
  • אצלנו הנכסים נרשמים על שמכם בטאבו עם תום הרכישה. אינכם קונים מניות בחברה וירטואלית ללא התחייבות למועד הרישום.

[/one_half_last]

Comments are closed.