דירת סטודיו יפה ונעימה ליד שדרת ק'ודם היוקרתית

להשכרה דירת סטודיו יפה ונעימה ליד שדרת ק'ודם היוקרתית.

לתמונות ומחיר:

להשכרה דירת סטודיו משופצת ומרוהטת בלב שכונת ווילמרסדורף היוקרתית, במרחק 3 דקות הליכה מרחוב ק'ודם המפורסם.
הדירה בנויה בצורה חכמה וקומפקטית, ומעוצבת בטוב- טעם, והיא כוללת חדר מגורים מרווח, חדר רחצה עם אמבטיה, מסדרון ומטבח נפרד. הריהוט כולל פינת ישיבה נעימה, שולחן אוכל אשר יכול לשמש גם כפינת עבודה נוחה, ארון בגדים, שידות גדולות ומיטה זוגית עם מזרון מפנק. המטבח מאובזר עד הפרטים הקטנים וכולל מגוון עשיר של כלי מטבח וכלי בישול, וכן תנור עם כיריים חשמליים, מקרר גדול, מכונת כביסה חדישה וקולט אדים.

הדירה ממוקמת בקומת קרקע מוגבהת (חצי קומה מעל הקרקע) של בניין נויבאו יפה ומטופח, הכולל מעלית, באחת השכונות הנחשקות שבמערב ברלין.

גודל הדירה הינו 33.5 מ"ר
חוזה לשנה
שכ"ד "חם" הכולל הוצאות הניהול והתחזוקה מסתכם ב-727 אירו בלבד

פיקדון 1695 יורו

*שכ"ד "חם" אינו כולל חשבון חשמל ואינטרנט

בניין פינתי יפה ומטופח אשר נבנה בשנת 1930 ושופץ נרחבות בשנים האחרונות. לבניין שלוש כניסות נפרדות וחצר פנימית ירוקה ונעימה הכוללת פינת משחקים ומתקנים לקשירת אופניים.

כל החלונות בבניין עברו שיפוץ מקיף אשר כלל החלפה של כל הצירים וצביעה מחדש. תשתית הכבלים הוחלפה במלואה בשנת 2012.

הבניין ממוקם ברחוב שקט ופסטורלי, בקרבה לרחוב ק'ודם בו תמצאו מגוון רחב של חנויות, מסעדות ובתי-קפה מכל הסוגים. במרחק דקות הליכה בודדות ישנה תחנה של U7  ומערכת ענפה של אוטובוסים.

שכונת שרלוטנבורג-וילמרסדוף חגגה בשנת 2005 תאריך עגול של 300 שנה. זוהי שכונה אלגנטית ומרהיבה ביופייה, בעלת אפיונים היסטוריים רבים. היא שוכנת בחלקה במרכז-מערב ברלין, גובלת בשכונת שונברג-טמפלהוף, וביחס לשכונות יוקרה אחרות נחשבת ליקרה ביותר.

למעשה מדובר בשכונת שרלוטנבורג המורכבת משכונות קטנות יותר כמו וילמרסדורף, גרונוולד, האלנזה ושמארגנדורף, שבשנת 2001 אוחדו כולן לשכונה אחת גדולה – שרלוטנבורג-וילמרסדורף (בקרב התושבים ההפרדה עדיין נשמרת).

השכונה מורכבת בעיקר מבתים פרטיים וגם האזורים הבנויים ביתר צפיפות מתאפיינים באוכלוסייה מבוססת. מאכלסים אותה אנשי עסקים, בעלי חברות ומקצועות חופשיים ושגרירים רבים.

תושבים ותיקים רבים יעדיפו את שרלוטנבורג למגורים על פני מרכז העיר, בשל איכות החיים הגבוהה שהיא מציעה.

כאן נמצאים בין היתר הבורסה לניירות ערך של ברלין, האצטדיון האולימפי, מרכזי מסחר וחנויות בוטיק יוקרתיות.

אצלנו תוכלו לבחור נכסים באזורים שונים, המתאימים לכל אופי משקיע ולכל תקציב.

שם*:

טלפון*:

דואר אלקטרוני*:

נושא הפנייה:

תוכן הפנייה:

*שדות חובה

  • Sweet Home אינה הבעלים של הנכסים ולעולם אינה מוכרת נכסים אשר בבעלותה. זאת, בשונה מנכסים הנקנים דרך חברות שיווק אשר הנן גם הבעלים של הנכס, ולפיכך בעלות עניין פרטי במכירה וברווחים המקסימליים הנגזרים ממנה.
  • אצלנו תקבלו את שירותי ניהול הנכס מחברת ניהול מקצועית ומנוסה ביותר
  • Sweet Home אינה אוחזת בחברת ניהול בבעלותה ובהתאם לכך, גם אינה מפיקה רווחים משניים הנובעים מגביית דמי ניהול הנכס. יחד עם זאת, אנו מעניקים שירות לקוחות בעברית וללא כל תשלום.
  • אנו מציעים לכם נכסים אטרקטיביים עם תשואות נאות החל מהיום הראשון, לכן אין לנו צורך בהצעות כמו "תשואה מובטחת לשלוש שנים!". אגב, האם שאלתם מדוע יש בכלל צורך בהבטחת תשואה? או.. מה קורה בשנה הרביעית?
  • אצלנו הנכסים נרשמים על שמכם בטאבו עם תום הרכישה. אינכם קונים מניות בחברה וירטואלית ללא התחייבות למועד הרישום.

לפרטים נוספים התקשרו: 03-6444446

Comments are closed.