חיפוש מתקדם
we found 0 results
Your search results

דירה למכירה בברלין ליכטנברג- Einbeckerstrasse 45/26

מיקום הדירה

עיר:
שכונה:
כתובת: Einbecker Str. 45
כתובת: Einbecker Str. 45
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Germany
פתיחה בגוגל מפות
כתובת: Einbecker Str. 45
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Germany
פתיחה בגוגל מפות

פרטי הדירה

מחיר: 218,580 EUR
חדרים: 1
חדרי רחצה: 1
שטח: 39
חדרי שינה: 1

תאור הנכס

בקומה השניה של בניין מגורים מוצעת למכירה דירת חדר בשטח של 38.75 מ"ר.

בדירה יש מרפסת

הבניין

פרויקט בשם Licht45 שהושלם לאחרונה ממוקם ברחוב שקט ברובע ליכטנברג שבצפון-מזרח ברלין. פרויקט מגורים חם ונוח, המורכב מ-32 דירות מגורים ו-2 יחידות מסחריות, משרה תחושת שלווה ועם זאת מתגאה בקרבה נפלאה לרובע התוסס של פרידריכסהיין, וכמה תחנות U-Bahn ספורות ממרכז ברלין: מיטטה.
Licht45 הוא תערובת אידיאלית של דירות מיקרו-סטודיו ועד דירות 2.5 חדרים של מגורים מרווחים יותר בגדלי דירות הנעים בין 25–84 מ"ר. המתחם שמורכב מבניין חזיתי ובניין אחורי יוצר את המקום האידיאלי לביתם החדש של הדיירים הפוטנציאליים, או כהשקעה עם פוטנציאל לתמורה נאה.

האזור

רובע ליכטנברג ממוקם במזרח ברלין, קרוב לרובע פרידריכסהיין התוסס ולרובע פרנצלאואר ברג המבוקש.
בעוד שבניינים קלאסיים מהמאה ה-19 ותחילת המאה ה -20 שולטים בעיקר בנוף מרכזה, ניתן למצוא בנייה סובייטית בעיקר בחלקה הצפוני, ובתים פרטיים מטופחים בחלקה הדרומי. בנוסף, ישנם בניינים יוקרתיים חדשים סביב מפרץ רומלסבורג, על החוף המערבי של נהר השפרה.
במובן מסוים, ליכטנברג מייצג גרסה מיניאטורית של ברלין כולה. נראה שזהו התכנון העירוני המעולה המשתלב יפה עם השלווה והטבע שיש לליכטנברג להציע. תדמיתו החיובית של ליכטנברג מתפתחת ללא הרף בשנים האחרונות והיא צוברת פופולריות הולכת וגוברת בקרב אוכלוסיית ברלין.
הנכס ממוקם בשכונת ויתלינג ונמצא במרחק הליכה מתחנת הרכבת התחתית ליכטנברג (450 מ'). יש קישורים ישירים לרחוב וורשאוור ולאלכסנדרפלאץ – שניהם נגישים תוך פחות מ-20 דקות. בתי ספר, סופרמרקטים ומקומות מסחר נמצאים בסביבה הקרובה. פרויקט בנייה חדש זה הינו מושלם עבור אנשי מקצוע ולסטודנטים כאחד.

לפרטים נוספים

Compare Listings

sweet home office