Your search results

דירה להשקעה בברלין בשכונת מואביט / טירגרטן – Beausellstrasse 36/28.

מיקום הדירה

עיר:
שכונה:
כתובת: Beausellstrasse 36
כתובת: Beausellstrasse 36
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Germany
פתיחה בגוגל מפות
כתובת: Beausellstrasse 36
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Germany
פתיחה בגוגל מפות

פרטי הדירה

מחיר: € 125,000
חדרים: 1
חדרי רחצה: 1
שטח: 38 m2
חדרי שינה: 1

תאור הנכס

בקומה שלישית בניין אלטבאו מטופח דירה סטודיו "ריקה" להשקעה בשטח של 38.47 מ"ר ובמחיר שכבר לא קיים בברלין!
הדירה נמצאת בקרבת תחנת רכבת תחתית ועילית, אופציות מגוונות לקניות ושפע מקומות בילוי. הבניין נעים ומטופח וסביבתו מתאימה באופן משולם למשפחות.

הבניין

הבניין מורכב משני חלקים: החלק החזיתי בן 5 קומות והחלק העורפי בן שתי קומות ובו דירות לופטים. בין שני אגפי הבניין חצר אחורית מטופחת. לבניין חזית אלגנטית בצבע אדום עם מספר מרפסות שמש היוצאות לרחוב השקט אך עם זאת מרכזי, ואילו לחלק האחורי עיצוב לבנים אותנטי.
שני חלקי הבניין מטופחים ושמורים היטב. מול הבניין עומדת כנסייה ציורית. מיקום הקומפלקס נוח ומרכזי: בקרבה מיידית קיימת תחנת רכבת עילית בשם Beusselstraße וקווי אוטובוס רבים המקשרים לכל החלקי העיר במהירות.

האזור

שכונת מואביט ( Moabit) ממוקמת בצפון- מרכז ברלין והיא בעצם תת-שכונה של רובע מיטטה ושייכת אליו באופן רשמי-מוניציפאלי. גבולותיה של מואביט מוגדרים ע"י 3 נתיבי מים מרכזיים: נהר השפרה, תעלת ווסטהאפן ותעלת שפנדאו. עם עליית המחירים הדרסטית בשנים האחרונות במיטטה, החלו תושבי האזור להגר בד בבד למואביט והיום היא נחשבת ל"שכונת נויקלן ההבאה". פיתוח רובע הממשלה והעברת משרדים ממשלתיים לאזור מאיץ גם הוא את התפתחות השכונה, עם פרויקטים נוצצים של בנייה חדשה כמו פרויקט היוקרה 'אירופה-סיטי'. הקרבה לשכונת שרלוטנבורג מהווה גם היא יתרון משמעותי ותורמת לפיתוח האזור ולעליית מחירי הנדל"ן. בשכונה נמצאים מוסדות לימוד כמו האוניברסיטה הטכנית של ברלין, המכללה הטכנולוגית למדעים, האוניברסיטה לאומנויות ועוד. מדובר בשכונה ירוקה למדי, עם הרבה פארקים, כשהגדולים והמפורסמים בהם הינם טירגארדן (שנחשב לפארק הגדול בברלין) ופארק פריץ-שלוס. האזור מפותח מאוד מבחינת התחבורה הציבורית, ובנוסף לשלל האוטובוסים הפועלים בשכונה, תמצאו כאן גם את קו הרכבת התחתית של U9 ואת קווי הרינג ("הטבעת") של רכבת הS-Bahn. סמוך לאזור המגורים ממוקמים מרכזי הקניות הגדולים Edeka Center ו-Friedrichstraße ותחנת הרכבת המרכזית מהגדולות באירופה- Hauptbanhof.

לפרטים נוספים

  • Sweet Home אינה הבעלים של הנכסים ולעולם אינה מוכרת נכסים אשר בבעלותה. זאת, בשונה מנכסים הנקנים דרך חברות שיווק אשר הנן גם הבעלים של הנכס, ולפיכך בעלות עניין פרטי במכירה וברווחים המקסימליים הנגזרים ממנה.
  • אצלנו תקבלו את שירותי ניהול הנכס מחברת ניהול מקצועית ומנוסה ביותר
  • Sweet Home אינה אוחזת בחברת ניהול בבעלותה ובהתאם לכך, גם אינה מפיקה רווחים משניים הנובעים מגביית דמי ניהול הנכס. יחד עם זאת, אנו מעניקים שירות לקוחות בעברית וללא כל תשלום.
  • אנו מציעים לכם נכסים אטרקטיביים עם תשואות נאות החל מהיום הראשון, לכן אין לנו צורך בהצעות כמו "תשואה מובטחת לשלוש שנים!". אגב, האם שאלתם מדוע יש בכלל צורך בהבטחת תשואה? או.. מה קורה בשנה הרביעית?
  • אצלנו הנכסים נרשמים על שמכם בטאבו עם תום הרכישה. אינכם קונים מניות בחברה וירטואלית ללא התחייבות למועד הרישום.

Compare Listings