Your search results

דירה להשקעה בברלין בשכונת פרידנאו ברחוב – Fregestraße 9/17.

מיקום הדירה

עיר:
שכונה:
כתובת: Fregestrasse 9
כתובת: Fregestrasse 9
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Afghanistan
פתיחה בגוגל מפות
כתובת: Fregestrasse 9
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Afghanistan
פתיחה בגוגל מפות

פרטי הדירה

מחיר: € 289,000
חדרים: 2
חדרי רחצה: 1
שטח: 56 m2
חדרי שינה: 1

תאור הנכס

בקומה שנייה בבית מגורים מטופח, מוצעת למכירה דירת שני חדרים בשטח של 56 מ"ר. הדירה מושכרת לתקופה בלתי מוגבלת בשכר דירה חודשי של 480 אירו לחודש. 5760 אירו לשנה.
הנכס מניב תשואה שוטפת של 1.99%. הדירה ישנה מרפסת שמש.

בכל הדירות חלונות גדולים וגבוהים אשר בזכותם כל החלל הפנימי של הדירות מלא אור טבעי לכל אורך השנה. לחלק מן הדירות מרפסות שמש נעימות אשר משמשות את הדיירים בחודשי הקיץ ומעלים את רמת הביקוש עבורן.

הבניין

בניין אלטבאו אלנגטי עם אלמנטים קלאסיים, חלונות גבוהים, חדרי מדרגות נעימים וגינה קסומה וירוקה בחלקו באחורי. לחזית הבניין מראה קלאסי עם אלמנטים של גוטיקה המקנים לו מראה היסטורי. עם זאת, הוא משומר ומתוחזק היטב מבפנים ומבחוץ. חדרי המדרגות נעימים במיוחד בזכות השטיח המכסה את המדרגות והמעקות המגולפים. הקירות נצבעו לאחרונה. בחלקו העורפי של המבנה קיימת גינה מקסימה המקנה הרגשה שלווה ואווירה של פרבר – דבר כה נדיר באמצע אחת ערי הבירה ההומים של אירופה.

הבניין ממוקם ברחוב מרכזי אך שקט באחד הרחובות הצמודים ל-Rheinstrasse המפורסם, ובו שפע של בניינים מהתקופה הוילהאלמיאנית ומתאפיינים ביופי מיוחד. שוכנות כאן גם המון מסעדות, חנויות בוטיק ומקומות בילוי נוספים. במרחק הליכה קצר מהבניין ניתן למצוא את תחנת הרכבת העילית S Friedenau מצד אחד ותחנת הרכבת התחתית U Friedrich-Wilhelm-Platz מצד אחר, וכמו כן מספר קווי אוטובוסים המקשרים במהירות לכל חלקי העיר.

האזור

שכונת פרידנאו האמידה היא חלק מרובע טמפלהוף-שונברג המוארך. הרובע משתרע מהמרכז המערבי של העיר אל הגבול הדרומי של ברלין. שונברג, אשר נמצא בחלקו הפנימי יותר, מורכב בעיקר משכונות עם בנייני אלטבאו יוקרתיים. הבניינים היקרים והמבוקשים ביותר קרובים Kurfürstendamm עם KaDeWe המפורסם, ואילו בדרום ובמזרח המחוז הדירות צנועות יותר, כולל כמות גדולה של דירות בבעלות המדינה ודיור חברתי.

מספר תושבים: 346,108

שטח: 53,05 ק"מ רבוע

יחידות מגורים: 181,149

בצפון-מערב המחוז, על גבולות וילמרסדורף ושטגליץ, ממוקמת שכונת פרידנאו בעלת רישומים מפתיעים: פרידנאו (מיקוד 12161 ו -12159) היא בעלת צפיפות האוכלוסין הגבוהה ביותר מבין 96 תתי-המחוזות של ברלין. יותר מ -17,000 איש חיים בממוצע בקילומטר רבוע של פרידנאו, אם כי זה לא ניכר באזור. בבנייני האלטבאו כאן יש רק ארבע קומות, בניגוד לחמש הקומות הטיפוסיות של ברלין, וברחובות של פרידנאו יש שפע של מקום לגנים קטנים בקדמת הבניין ובמקומות רבים יש גנים ציבוריים וגני משחקים.

צפיפות האוכלוסין הגבוהה מוסברת על ידי העובדה כי השטח בנוי כמעט בשלמותו עם בנייני מגורים. נכסים מסחריים הם היוצא מן הכלל כאן, וכמעט ואין כאן תחנות רכבת עם שטח מסחרי גדול או מרכזי קניות. תושבי פרידנאו נהנים מהחיים ברחובות השקטים והירוקים שלהם. עם זאת, אין מחסור בחנויות, מסעדות ובתי קפה. כוח הקנייה בפרידנאו, בדומה לגובה השכירות כאן, הוא מהגבוהים במחוז טמפלהוף-שונברג.

לפרטים נוספים

  • Sweet Home אינה הבעלים של הנכסים ולעולם אינה מוכרת נכסים אשר בבעלותה. זאת, בשונה מנכסים הנקנים דרך חברות שיווק אשר הנן גם הבעלים של הנכס, ולפיכך בעלות עניין פרטי במכירה וברווחים המקסימליים הנגזרים ממנה.
  • אצלנו תקבלו את שירותי ניהול הנכס מחברת ניהול מקצועית ומנוסה ביותר
  • Sweet Home אינה אוחזת בחברת ניהול בבעלותה ובהתאם לכך, גם אינה מפיקה רווחים משניים הנובעים מגביית דמי ניהול הנכס. יחד עם זאת, אנו מעניקים שירות לקוחות בעברית וללא כל תשלום.
  • אנו מציעים לכם נכסים אטרקטיביים עם תשואות נאות החל מהיום הראשון, לכן אין לנו צורך בהצעות כמו "תשואה מובטחת לשלוש שנים!". אגב, האם שאלתם מדוע יש בכלל צורך בהבטחת תשואה? או.. מה קורה בשנה הרביעית?
  • אצלנו הנכסים נרשמים על שמכם בטאבו עם תום הרכישה. אינכם קונים מניות בחברה וירטואלית ללא התחייבות למועד הרישום.

Compare Listings