Your search results

דירה להשקעה בברלין בשכונת שרלוטנבורג-ווילמרסדורף ברחוב -Nurnbergerstr 27/14.

מיקום הדירה

עיר:
שכונה:
כתובת: Nurnbergerstr. 27
כתובת: Nurnbergerstr. 27
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Germany
פתיחה בגוגל מפות
כתובת: Nurnbergerstr. 27
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Germany
פתיחה בגוגל מפות

פרטי הדירה

מחיר: € 469,000
חדרים: 2.5
חדרי רחצה: 1
שטח: 77 m2
חדרי שינה: 2

תאור הנכס

בקומת הרביעית בבית מגורים מטופח, מוצעת דירת שני וחצי חדרים בשטח של 77 מ"ר.

בדירות חלונות גדולים האופייניים לבניית אלטבאו של גרמניה, ובזכותם קיים בדירות שפע של אור טבעי.
הדירה בבניין פנויה כרגע מדייר, פירושו של דבר היא שניתן להשכיר את הדירה מחדש בתנאים משתלמים במיוחד עבור המשקיע.

הבניין

בניין מגורים אלגנטי עם אלמנטים נוסטלגיים במיקום מטורף: ממש על שדרות קו'דאם, על יד ה-KaDeWe וכנסיית קייזר פרידריך של ברלין.

בניין אלטבאו מטופח ושמור היטב המורכב מאגף קדמי ואגף צדדי אחד המציע איכות חיים גבוהה במיקום נחשק ביותר. לבניין חמש קומות וגינה אחורית הפתוחה לכיוון מערב ודרום, דבר שמקנה תחושה אינטימית ומאווררת בו זמנית. ב-8 מתוך 16 הדירות בבניין קיימת מרפסת שמש נעימה ומעודנת אשר פונה לרחוב או לגינה השקטה. חדרי המדרגות מרופדים בשטיחים וכוללים מעקות ודלתות בסגנון קלאסי.

מיקום הבניין הינו חלומי: בקרבה מיידית לתחנת הרכבת התחתית Augsburger Straße – נסיעה של תחנה אחת משם תביא אתכם אל כיכר Wittenbergplatz המפורסמת. במרחק הליכה קצר תוכלו להגיע אל כנסיית קייזר פרידריך המפורסמת של ברלין, אל הקניונים KaDeWe, Europa Center ו-Bikini Berlin, ונסיעה קצרה באופניים תביא אתכם אל הפארק הגדול והמפורסם ביותר בעיר, Tiergarten. נוסף על כך, יש בסביבה המון חנויות בגדים, סופרמרקטים ומקומות בילוי רבים.

האזור

שכונת שרלוטנבורג-ווילמרסדורף נמצאת במערב העיר. היא מכסה את רוב שטחו של המרכז המערבי של ברלין, וגם מתפשטת מעבר למרכז העיר לאזור מרוחק יותר וירוק יותר – רובע הווילות מעבר לרינג המתוחם על ידי ה-S-Bahn. הרחוב המפורסם ביותר ברובע הוא Kurfürstendamm, או כמו שנוהגים לקרוא לו בקיצור – הקו'דאם, אשר מצפונו ומדרומו בניינים ישנים יותר מהתקופה האימפריאלית בהם מתגורר לרוב המעמד הבינוני. האזור מסביב לכנסיית ה-Gedächtniskirche המפורסמת ומסביב לגן החיות נהיה לאחרונה המרכז השני בחשיבותו בברלין עם שלל מלונות, בניינים מסחריים ובנייני משרדים. עם זאת, מחירי הנכסים והשכירות כאן הינם נמוכים יותר מאשר במרכזה ההיסטורי של ברלין.

מספר תושבים: 336,249

שטח: 64,69 ק"מ רבוע

יחידות מגורים: 183,897

בשרלוטנבורג נמצא מרכז הקונגרסים הבינלאומי הגדול ביותר באירופה ומרכז תערוכות שגודלו 160,000 מ"ר. כאן גם ממוקמים המוסדות החשובים למדע ולמחקר של ברלין: האוניברסיטה הטכנית, האוניברסיטה לאמנויות ומכון היינריך הרץ (ע”ש הפיזיקאי הגרמני-יהודי). כמו כן נמצאים בשכונה בניין האופרה וגן החיות הזואולוגי המפורסם, המושכים אליהם מבקרים רבים. בנוסף, השכונה מחוברת לכל עורקי התחבורה הציבורית וניתן להגיע ממנה בקלות ובנוחות לכל נקודה בעיר. מאפיינים אלו הפכו את שרלוטנבורג ליעד אטרקטיבי מאוד למשקיעי נדל“ן מכל העולם. קיימת כאן גם קומת מרתף וחצר אחורית ירוקה.

לפרטים נוספים

  • Sweet Home אינה הבעלים של הנכסים ולעולם אינה מוכרת נכסים אשר בבעלותה. זאת, בשונה מנכסים הנקנים דרך חברות שיווק אשר הנן גם הבעלים של הנכס, ולפיכך בעלות עניין פרטי במכירה וברווחים המקסימליים הנגזרים ממנה.
  • אצלנו תקבלו את שירותי ניהול הנכס מחברת ניהול מקצועית ומנוסה ביותר
  • Sweet Home אינה אוחזת בחברת ניהול בבעלותה ובהתאם לכך, גם אינה מפיקה רווחים משניים הנובעים מגביית דמי ניהול הנכס. יחד עם זאת, אנו מעניקים שירות לקוחות בעברית וללא כל תשלום.
  • אנו מציעים לכם נכסים אטרקטיביים עם תשואות נאות החל מהיום הראשון, לכן אין לנו צורך בהצעות כמו "תשואה מובטחת לשלוש שנים!". אגב, האם שאלתם מדוע יש בכלל צורך בהבטחת תשואה? או.. מה קורה בשנה הרביעית?
  • אצלנו הנכסים נרשמים על שמכם בטאבו עם תום הרכישה. אינכם קונים מניות בחברה וירטואלית ללא התחייבות למועד הרישום.

Compare Listings

sweet home office