Your search results

דירה להשקעה בברלין בשכונת נויקלן ברחוב – Reuterstraße 37/21.

מיקום הדירה

עיר:
שכונה:
כתובת: REUTERSTRASSE 37
כתובת: REUTERSTRASSE 37
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Germany
פתיחה בגוגל מפות
כתובת: REUTERSTRASSE 37
עיר:
שכונה /אזור:
מדינה:
מדינה: Germany
פתיחה בגוגל מפות

פרטי הדירה

מחיר: € 179,900
חדרים: 1
חדרי רחצה: 1
שטח: 41 m2
חדרי שינה: 1

תאור הנכס

בקומה שנייה בבית מגורים מטופח, מוצעת למכירה דירת בשטח של 41 מ"ר. הדירה מושכרת לתקופה בלתי מוגבלת בשכר דירה חודשי של 300 אירו לחודש. 3600 אירו לשנה.
הנכס מניב תשואה שוטפת של 2.00%.

התקרות הגבוהות האופייניות, החלונות הגדולים ולרוב אלמנטים של סטוקו מקוריים מעניקים לדירות את הקסם המיוחד שלהן ויוצרים אווירה נעימה. הדירות מצוידות בעיקרן בלוחות רצפה, חדרי הרחצה באריחים וכוללים גם אמבטיה במקלחת. לשני החצרות הפנימיות והירוקות יש אזורי חניה לאופניים והמהוות נאות מדבר קטנים.

בשל המיקום המושלם והגודל האופטימלי של הדירות, הדירות מתאימות לרווקים, זוגות ומשפחות!

הבניין

במרחק כמה צעדים בודדים מהמאיבכאופר (Maybachufer) נמצא בניין המגורים ברויטר שטראסה אשר נבנה בשנת 1901. רויטרקיז נחשב לאזור מגורים טיפוסי מהתקופה הווילהאלמיאנית, שבניין מגורים ומסחר קלאסי זה עם הפסאדות האלגנטיות וחצר האחורית הירוקה, הינו דוגמה מובהקת.

אזור הכניסה המרשים עם דלת העץ המלא, משדר רושם אותנטי של בניין עתיק בברלין עם אלמנטים האופייניים לבניין אלטבאו בצורת עיטורי טיח, אריחי הקיר והריצוף המעוטרים. החזיתות כמו גם המסדרונות קיבלו צבע חדש ורענן, שמשתלב בצורה מושלמת עם סגנון הבית ומשתלב בצורה הרמונית בשכונה.

האזור

Kreuzkölln היא אחת השכונות המבוקשות ביותר בברלין, וכפי ששמה מרמז, היא נמצאת בין המחוזות קרויצברג ונויקלן. בלב הרובע נמצא רויטרשטראסה, רחוב שקט בין קארל-מרקס-שטראסה לזוננאלה. תוך כמה רגעים משם ברגל תוכלו למצוא את עצמכם על חוף מייבאך האידילי עם השוק השבועי האגדי – וכל זה רק במרחק קצר מהרמנפלאץ התוססת.

בתי קפה וחנויות רב-תרבותיות נמצאות כאן בשפע בצורה יוצאת דופן. גלריות קטנות וחנויות אופנה משקפות את הקסם של הרובע בדיוק כמו הפאבים הפינתי הגרמנים הטיפוסיים, שהרבה מהם עדיין ניתן למצוא ברובע.
אחד הפארקים הנרחבים ביותר נמצא לא הרחק מהרמנפלאץ – האזנהיידה. בפארק זה יש מספיק מקום לאנשים העושים הליכות, רצים או אפילו חובבי מיניגולף ימצאו מספיק מקום זה לצד זה. משפחות או זוגות יכולים להשתמש במדשאות הרחבות והיער לפיקניק או לשעות מרגיעות.

בקרויצקלן, הוותיקים והמגיעים הטריים מרגישים באותה מידה בבית, מה שמוביל לתמהיל מאוזן של סצנת הרחוב ומבטיח את הפופולריות המתמשכת של המחוז. שכנע את עצמך במהלך טיול ברובע!

לפרטים נוספים

  • Sweet Home אינה הבעלים של הנכסים ולעולם אינה מוכרת נכסים אשר בבעלותה. זאת, בשונה מנכסים הנקנים דרך חברות שיווק אשר הנן גם הבעלים של הנכס, ולפיכך בעלות עניין פרטי במכירה וברווחים המקסימליים הנגזרים ממנה.
  • אצלנו תקבלו את שירותי ניהול הנכס מחברת ניהול מקצועית ומנוסה ביותר
  • Sweet Home אינה אוחזת בחברת ניהול בבעלותה ובהתאם לכך, גם אינה מפיקה רווחים משניים הנובעים מגביית דמי ניהול הנכס. יחד עם זאת, אנו מעניקים שירות לקוחות בעברית וללא כל תשלום.
  • אנו מציעים לכם נכסים אטרקטיביים עם תשואות נאות החל מהיום הראשון, לכן אין לנו צורך בהצעות כמו "תשואה מובטחת לשלוש שנים!". אגב, האם שאלתם מדוע יש בכלל צורך בהבטחת תשואה? או.. מה קורה בשנה הרביעית?
  • אצלנו הנכסים נרשמים על שמכם בטאבו עם תום הרכישה. אינכם קונים מניות בחברה וירטואלית ללא התחייבות למועד הרישום.

Compare Listings