נכסים להשקעה

נכסים להשקעה בברלין, אפשרויות ההשקעה:

ברלין משמשת כאבן שואבת למשקיעים מכל רחבי העולם. אחת הסיבות לכך הנה מגוון אפשרויות ההשקעה בעיר שכוללות בין השאר:

דירות להשקעה

דירות להשקעה בברלין

בימים אלו אנו משווקים כ-20 פרויקטים מובחרים של דירות להשקעה, כולן בשכונות מרכזיות ומבוקשות ברחבי העיר.  עבור כל פרויקט מוצג מידע מפורט הנוגע לאזור בו ממוקם הנכס, הבניין על דירותיו, מחירים – והכל כמובן בליווי תמונות עדכניות.
לרשימת הדירות >

 

דירות ריקות

דירות להשקעה בברלין

בנוסף לדירות להשקעה אנו מציעים בקטגוריה זו דירות ריקות במבחר שכונות בעיר, המיועדות לשימוש עצמי או להשקעה כנכס מניב במבחר מסלולי השקעה רלוונטיים. כיום כשאופציית ההשכרה הקצרה נחסמה על פי החוק ניתן להשכיר דירות מרוהטות לתקופות קצובות .
לרשימת הדירות הריקות >

 

 

בניינים להשקעה NRW

דירות להשקעה בברלין

הביקושים הגבוהים, והתחרות העזה בתחום הנכסים המניבים, מייצרים מגמה בה חלון ההזדמנויות הולך ומצטמצם .אנו שמנו לעצמנו מטרה לאתר נכסים אשר עונים גם על הביקושים של המשקיעים שעבורם קריטריון "התשואה השוטפת" – תשואה שנתית גבוהה, הוא הגורם המשמעותי עליו מתבססת העסקה ומהווה בכך נישה נוספת בתחום הנדל"ן המניב . את המענה לכך אנו נותנים בפעילותנו ברכישה ובניהול בנינים עבור לקוחותינו באיזור נורד ריין וסטפאליה שהינה הלב התעשייתי והמסחרי של מערב גרמניה. לרשימת הבניינים >

נכסים מסחריים

דירות להשקעה בגרמניהרבים מלקוחותינו נוטים כיום להשקיע בתחום הנכסים המסחריים. בימים אלו אנו מרחיבים את פעילותנו גם לתחום זה. בקטגוריה זו תמצאו הזדמנויות במשרדים, במתחמים לוגיסטיים, מרכזי קניות  וחנויות.

לרשימת הנכסים >

השבחת ההשקעה

Comments are closed.

חינם,
המדריך של ישראל זאבי
למשקיע בברלין. מלאו את הפרטים
וקבלו חינם את המדריך


* חובה