טרנדים חדשים בעיצוב פנים לשנת 2018

שנת 2018 מביאה איתה טרנדים חדשים ומרגשים לעיצוב הפנים הביתי. אספנו עבורכם את חמשת המגמות הבולטות:

צמחייה

עבור אנשים מסויימים, צמחים הם אביזר חובה בבית. עבור אחרים, טיפול בעציצים הוא עוד מטלת בית מייגעת. בעולם העיצוב, על כל פנים, הם זוכים השנה לעדנה מחודשת, הן בזכות הכמיהה שלנו לעולם הטבע ואולי גם בזכות האינסטגרם, אשר יודע לצייר יפה את האסתטיקה הבוטנית.

לא ניתן להתווכח עם הערך הדקורטיבי שלהם, שחלקם כבר זכו למעמד אייקוני בעולם העיצוב. קחו למשל את צמח מונסטרה הטרופי, אשר נראה מדהים הן באגרטל או עציץ, הן כהדפס ממוסגר והן כדוגמה על בד של ספה או כורסה.

ב-2018 לא ניתן לטעות עם צמחים ירוקים, והם ישתלבו נהדר עם אלמנטים אחרים בתוך הבית. מה שחדש השנה, הוא מוטיב העלים עם הדפסים בולטים ודרמטיים, כגון צמח הקלתאה (Calathea), עם המראה הפראי שלו.

ערבוב מתכות

אהבתנו למתכת איננה דבר חדש. אחרי הכל, נחושת מופיעה עכשיו כמעט בכל בית. אם זאת, מי שעושה השנה קאמבק רציני הוא דווקא הכסף. בהשראת השיק התעשייתי, חומרים כגון פלדה לא מלוטשת מבוקשים מאוד השנה, בזכות האסתטיקה העזה והמגניבה שלהם.

לאחר שנים רבות, בהן מגמות העיצוב היו צריכות לבחור בין מראה המתכות הקרות לבין החמות, שנת 2018 מאמצת גישה הרבה יותר דיפלומטית – מעכשיו ניתן לשלב אותן ביחד! ערבוב מתכות הפך השנה לטרנד חובה, בהשראת אופנת הלבוש הפריזאית, שבה הכסף והזהב משתלבים נהדר כבר הרבה זמן, ויוצרים שילובים מעניינים ויצירתיים.

ורוד פודרה (MILLENNIAL PINK)

אם רק עכשיו גיליתם את השמחה והאושר של הצבע "מילניום פינק", באנו להרגיע אתכם ולהבטיח לכם כי הטרנד הזה ימשיך להיות פופולארי מאוד גם השנה. שיוך צבע אחד עם דור שלם הוא משהו מיוחד בפני עצמו אבל כאשר צבע מיוחס למצבי רוח כגון אושר, איזון וביטחון עצמי, כולנו יכולים להתענג על שמירת ורוד הפודרה בפלטת הצבעים שלנו.

בכל מקרה, צבע זה משתלב היטב עם המגמות האחרות של 2018. אם אתם מעוניינים להוסיף לו טוויסט חדש ומעניין, המומחים ממליצים לשלב אותו עם גוונים אדומים.

הצבע האדום הוא בהחלט צבע מפלג, אבל יש שורה של וריאציות, כולל אדום-אלמוג או גוונים של כתום-פסטל, אשר יכולים להוסיף לכל חלל מגע חם ושטוף שמש.

המעגל

לצורת המעגל אין התחלה ואין לו סוף. באומנות היא נחשבת בשל כך לצורה המושלמת מכולן ואילו לפי תורת הפנג שואי המעגל מבטיח הרמוניה ואיזון. בשנת 2018 צורת המעגל עוברת תחייה מחודשת בעיצוב הפנים הביתי- בצורת המראות, השרפרפים, שולחנות הקפה והמנורות.

המגמה הזאת שואבת השראה מארט-דקו הפריזאית ושמה דגש על איפוק אלגנטי של האלמנטים המעגליים.

הטבעי

שילוב של חומרים טבעיים בבית היא המגמה המרכזית עבור 2018 וניתן לראות אותה במגוון דוגמאות, כגון שולחן עץ בעל משטח לא מגולף, שיש מטבח בעל מבנה אסימטרי או בד טקסטיל מעוצב בצורה יצירתית.

לא מדובר במגמה אקולוגית אלא פנייה לחושים שלנו. טרנד זה לא מצריך שינויים גדולים או הכנסת רהיטים חדשים לבית שלנו -אלמנטים קטנים יותר, כגון כלי קרמיקה מזוגגים בעבודת יד, או שטיח one-of-a-kind, עשויים לתת את האפקט הרצוי.

מגמה זו מעודדת לצאת החוצה ולתור אחר משהו שונה, אותנטי וייחודי. זה יכול להיות שוק פשפשים בקצה הרחוב או שוק-לילה באסיה- האומנות המסורתית והחומרים הטבעיים יהיו חברינו הטובים ביותר לאורך 2018.

פורסם ע''י Ilana valdman  |  0 Comment  |  ב ברלין, חלומם של מעצבים

Comments are closed.