השקעות נדל"ן בחו"ל – שאלות ותשובות

למה קניית דירה בברלין משתלמת?

הרבה משקיעים ישראלים שוקלים להשקיע בנדל"ן בחו"ל אך חוששים שלא יצליחו לבחור ולנהל נכס שנמצא במדינה אחרת, ומתעלמים מסיבה זו מיתרונות מובהקים שיש לקניית דירה להשקעה בברלין.

ברלין הינה יעד נחשק למשקיעי נדל"ן מכל העולם, וזאת בשל המחירים הנמוכים, הביקוש הנוסק לשמיים ובזכות התנאים האטרקטיביים לקבלת מימון. נוסף על כך, יש לחברת סוויט הום משרד בברלין שכל ייעודו הוא להקנות למשקיעים ראש שקט בכל הנוגע לניהול הנכס ולמינוף השקעתם.

מה צריך לדעת על קניית דירה בברלין?

לקניית דירה להשקעה בברלין הרבה ניואנסים שהמשקיע הישראלי צריך לקחת בחשבון, הרי החוקים בתחום שונים מאלו בארץ. קיימים הבדלים בנושאים כמו מיסוי, בירוקרטיה, זכויות הקונים והדיירים, מימון וניהול שוטף של הנכס.

צוות סוויט הום נמצא כאן לשירותכם על מנת להסביר לכם את כל האספקטים ולטפל בנושאים המגוונים עבורכם בצורה המיטבית. מידע ראשוני נוסף תוכלו לקרוא במדריך למשקיע בברלין באתר שלנו.

קניית דירה בברלין: באיזה אזור?

ברלין היא עיר עצומה בגודלה ומגוונת ביותר. יש בברלין 12 אזורים אדמיניסטרטיביים, ולהם סך של 96 תתי-שכונות שונות, כאשר לכל אחת מהם מאפיינים מיוחדים משלה.

השכונות שונות זו מזו הסוג האוכלוסייה, בגיל הממוצע, מרכזיות מול פסטורליות, קישורי תחבורה ועוד. בחירת אזור לרכישת דירה להשקעה בברלין היא החלטה חשובה מאין כמוה עבור כל משקיע, ובעזרת מומחי הנדל"ן של סוויט הום שמכירים את ברלין היטב תוכלו למצוא נכס המתאים להעדפתכם האישית בצורה המושלמת. לפני כן תוכלו לקרוא תיאורים מעמיקים על שכונות ברלין באתר שלנו.

פורסם ע''י Tanya Yujelevski  |  0 Comment  |  ב Uncategorized

Comments are closed.