Your search results

הרן – Herne

Posted by admin on 25/07/2017
0

אודות העיר

הרן שוכנת במערב גרמניה שבמדינת נורד-ריין-וסטפלייה

מיקומה של העיר נמצא בדיוק בהצטלבות
נהר ה: Rhine-Herne (נהר-הריין-הרן) העובר בין בוכום וממשיך עד Dortmund–Ems Canal – "תעלת Herne – הרןדורטמונד הראשית". זוהי הצומת אשר מתמזגת לנהר אחד ונחשב לנהר הגדול ביותר בגרמניה.

אורכו של הנהר הינו: 269 קמ"ר. במחוז רוהר התעשייתי. האוכלוסייה המתגוררת בעיר המונה כיום כ- 172,870 תושבים.

הרני, המכונה הרני במאה העשירית, נותרה כפר קטן עד שגילוי הפחם במאה ה -19 עורר צמיחה מהירה. זה היה שכר ב 1897 והפך למרכז תעשייתי עם מכרות פחם, יציקה, ומפעלי טקסטיל. בשנת 1975 העיר הרן את העיר השכנה וואן-אייקל, שנוסדה בשנת 1926 באמצעות מיזוג של עיירות ואן ואיקל. הרן הוא מרכז תנועה חשוב של הרוהר. ייצור מכונות הוא משמעותי מבחינה כלכלית. פּוֹפּ. (2003 est.).

הרני, היתה מכונה כך עוד במאה העשירית, נותרה כפר קטן עד שגילוי הפחם במאה ה -19 עוררה צמיחה מהירה בשנת 1897 ולאחר מכן הפך למרכז תעשייתי עם מכרות פחם, יציקה, ומפעלי טקסטיל.
בשנת 1975, הרן צירפה אליה את העיירה השכנה וואן-אייקל, שנוסדה בשנת 1926 באמצעות מיזוג של עיירות ואן Herne – הרןואיקל.

הרן היא מרכז תנועה חשוב של הרוהר, הממוקמת מתחת לגשר הנהר, בין בוכום לבין גלשנקרישן. גבולות העיר בין רקלינגהאוזן, העיר השכנה, להרן היתה בעצם העיר בוכום ובמשך שנים רבות, הפרדת הערים התקיימה ע"י הגשר שיש מעל הכביש העובר לאורך תעלת נהר-הריין.

בזמנו הרן היתה כפר קטנטן ועתיק עד המאה ה -19. לאחר מלחמת העולם השנייה הרן הייתה מכונה "Golden City" (עיר הזהב) בגלל שלא נגרם לה נזק רב במהלך מלחמת העולם השנייה. באותה זמן, כמו ברוב הערים האחרות ששכנו באזור, החלה לצמוח בעיירה מושבות של חברות ענק כגון: תעשיית כריית הפחם, מפעל ייצור חברת השתייה העולמית קוקה קולה ומפעלי פלדה. הכפרים באזור חבל-הרוהר גדלו לאט לתוך עיירות וערים מורכבות יחד בגלל הנהירה של מהגרים זרים, בעיקר מן עדות המזרח (מגרמניה, מפרוסיה, מבוהמיה, ממורביה, משלזיה, מפולין ואפילו נהירה מאיטליה וספרד, כולם היו צריכים עבודה ומצאו בהרן.

הרן, מוקפת נהרות הנשפכים סביבה, נהר ה- Recklinghausen שנמצא צפונה בהמשך התעלה שבו זורם נהר:
Emscher valley שהיה בעבר המקום המרכזי הידוע למציאת שפע של סוסי פרא שנתפסו בעמק ולאחר מכן היו נמכרים או נסחרים בשוק הסוסים השנתי. כיום שוק הסוסים הינו הידוע בעולם, והגדול ביותר בגרמניה

Cranger Kirmes Festival- הינו הפסטיבל השני בגודלו בגרמניה אחרי פסטיבל אוקטוברפסט.

Cranger Kirmes Festival, V נוסד במקור במאה ה-15 כשוק של מכירה ותחרות של סוסים, התפתח עד מהרה והגיע לסדר גודל של פסטיבל צבעוני, המארח כ- 4 מיליון חוגגים לאורך של 10 ימים של הפסטיבל, המסורת החד-שנתית מתחילה תמיד מהיום שישי הראשון של חודש אוגוסט.

כיום הפסטיבל מתמקד יותר באטרקציות שיש להם להציע מאשר בשתיית הבירה המסורתית, כמובן שהקרנבל העצום הזזה יספק לכם אוהל בירה ענק ומשובח עם בירות מהחבית ומכל העולם.
אך האטרקציה העיקרית מתחלקת ל 500 אטרקציות שונות שיש לפסטיבל להציע: רכבות הרים תלולות, רכבות שדים, משחקים שונים, אירועי בידור, מופעים, להטוטנים, קוסמים, דוכני מכירת חפצים נדירים, תכשיטים, עבודות יד, מאכלים מהעולם, ועוד..
מתחם הפסטיבל כה עצום, המשתרע מעל שטח של 111,000 מ"ר.

Blaze LaserTag‬

מתחם ענק של משחקים לכל המשפחה, בעיקר דומה ל"משחקי בריחה" שיש לנו בארץ, ההליך מעניין יותר מאשר לשחק על חדר Escape, אבל איכשהו דומה. ההבדלים הקיימים הם העובדה שאתה יכול לפתור חידות בתחנות, Herne – הרןושינוי של תחנות מלווה בסיפור שאתה צריך לעקוב מקרוב בכדי להגיע לפתרון.
בנוסף, משחקים למשך 90 דקות שלמות ולא 60 דקות כמו ברוב חדרי הבריחה בארץ, שווה בדיקה.

פארק משחקים ענק, הכולל מגרש גולף מקצועי, עם הרבה דשא, שטח פנוי לשחק כדורגל, כדורעף ומשחקי כדורשונים שהמקומיים משחקים, רמפה עבור סקייט-בורדס ורולר-בליידס. לאחרונה קיימו כאן, גם את אליפות המיני גולף הגרמני .
לעלות ממוצעת של דירה לקניה בהרן:  לחץ כאן

עלות ממוצעת של דירה להשכרה בהרן: למידע נוסף לחץ כאן

Compare Listings