חיפוש מתקדם
we found 0 results
Your search results

אוברהאוזן – Oberhausen

Posted by admin on 05/07/2017
0

אודות העיר

אוברהאוזן היא עיר צעירה ומרגשת המונה כיום כ- 230,000 תושבים והיא העיר המאוכלסת ביותר בגרמניה, ללא הישענות על אוניברסיטאות וסטודנטים.


העיר ממוקמת בשטח של 7,700 מ"ר המשתרעים מצפון לדרום נהר-הריין ונחשבת למובילה בעיני התושבים המקומיים בשל התנאים ואיכות החיים הקיימים בה.
אוברהוזן היא העיר המתפתחת ביותר באזור ומושכת אליה צעירים רבים.

העיר מספקת מקומות תעסוקה לשאר הערים בחבל הרוהר וכתוצאה מקיומם של מתקני התרבות והבילוי הרבים שיש בה, העיר מיישמת בהצלחה את השינויים המבניים ומבססת את עצמה כעיר האטרקטיבית ביותר באזור.

אחת העובדות המרשימות לגבי העיר היא החידוש האורבאני שלה שמייחד אותה,חידוש של אתרים תעשייתיים–היסטוריים אשר ממוקמים בלב הגיאוגרפי של העיר.

אוברהאוזן
בעקבות השינוי התעשייתי שעברו מבני תעשייה ישנים, נעשה בהם שימוש דרך הסבתם, על מנת למשוך תיירים ובכך להגדיל את אטרקטיביות העיר.

כמו בכל עיר בגרמניה גם באוברהאוזן יש הרבה נוף ירוק: ישנם 300 דונם של גנים ציבוריים ושטחים ירוקים מדהימים ו 877 דונם של יערות גדולים. אזורי השימור הטבעיים, העצים והיערות מספקים בתי גידול אקולוגיים עבור מגוון רחב של חיות וצמחים מקומיים, אזורי הפארק הגדולים מהווים פונקציות חשובות עבור התושבים.

ענף הספורט, גם הוא, מפותח מאד בעיר ומציע מגוון פעילויות פנאי בסביבה הטבעית של יערות אלו ונוף זה.

האטרקציות המייחדות את אוברהאוזן הן בעיקר:

פסטיבל הסרט הקצר הבינלאומי – Oberhausen Manifesto

הפסטיבל נוסד בשנת 1954 הוא אחד מהפסטיבלים העתיקים ביותר בעולם.אוברהאוזן
אחת הפלטפורמות המובילות בעיר הן: הסרט הקצר, סרטי המדיה הדיגיטלית, עריכות וידאו נחשבות למרכז מוביל ובינלאומי בתחומו.

סנטרו – Centro

מתחם קניות עצום שנבנה בשנת- 1996 ע"י קונסורציום בריטי באמצעות ביצוע השקעות משמעותיות בפיתוח התשתיות וכיום משמש כמנוע כלכלי ונחשב מהמוקדים המרכזיים המפותחים ביותר באזור חבל הרוהר כולו מאז פתיחת המתחם ועד היום.

המרכז משלב מתקנים גדולים מודרניים של שירותים וחברות תעשייתיות מודרניות, יחד עם קבוצות רכישה עסקיות ומספק כ- 2,000 משרות בשנה, דבר המושך מבקרים ותיירים רבים.

König Psener Park

פארק שעשועים עצום בגודלו, הממוקם באתר מפעל מתכות לשעבר. הפארק מכיל טיילת באורך 400 מטר עם למעלה מ -20 בתי קפה ברים ומסעדות, בתי קולנוע חדשניים וכד'.

הקולנוע נחשב לאחד מהמקומות המודרניים ביותר בגרמניה בתחום אולמות הקולנוע המאפשרים חווית צפייה ברמה גבוהה, ומושך אליו מידי יום מבקרים רבים.

לעלות ממוצעת של דירה לקנייה באוברהאוזן:
לחץ כאן

עלות ממוצעת של דירה להשכרה באוברהאוזן: למידע נוסף לחץ כאן

Compare Listings